âdempervan.com
Uzaktan Eğitim: AP21

Uzaktan Eğitim: AP21

Uzaktan Eğitim Modeli: AP21 Hakkında

Uzaktan eğitim AP-21 modeli hakkında bir görsel.

Uzaktan eğitim modeli, tarihte ilk olarak 1700’lü yıllarda ortaya çıktığı bilinmektedir. Daha sonrasında ise, günümüzde önemli bir araç haline gelecek şekilde durum kazanmıştır. İlk çıktığı yıllardan itibaren varlığını gün geçtikçe güçlenerek ve etkin şekilde hissettirmeye de devam etmektedir. Uzaktan eğitim modeli: AP21 modeli gibi.

Bizler de pratikte daha fazla kişiye dokunabilmek adına, uzaktan eğitim modeli: AP21 ile birlikte antrenman yapmak, destek almak ve/veya danışmanlık almak isteyenler için bu platforma adım atmış bulunmaktayız.

İsteyen herkesle, #GüçEfor21 mottomuzun perspektifinde, sağlıklı olmaları ayrıca sağlıklı kalmaları noktasında deneyimlerimizi paylaşmak istiyoruz. Bu sayede spora, sağlığa dair yaklaşımlarımızı paylaşmak, işin heyecanını da yaşatmış ve diri tutmuş olacaktır.

İstenilen sağlık kriterlerine sahip olmak, kendinizi daha kuvvetli kılmak ve en önemlisi de doğru yaklaşımla antrenman yapmak düşüncesindeyseniz, doğru adrestesiniz.

Uzaktan Eğitim Modeli: AP21 Olarak Burada!

Uzaktan eğitim AP-21 modelini temsili bir görsel.
Multidisipliner
  • Burada sadece hazır programlar yok. Disiplinlerarası bir metod, antremanlarınızda size her zaman eşlik etmektedir.
Bilimsel
  • Burada bilim konuşur. Tüm antreman programları bilimsel bir kaygıyla oluşturulmaktadır.
Çeşitlilik
  • Burada standart programlara yer yok. Her gün ve her antreman programı bir öncekini besleyecek şekilde güncellenmektedir.

AP-21 modelinde antrenmanları; boks, crossfit ve fonksiyonel antrenman merkezinde disiplinlerarası bir yaklaşımla sizlere en uygun, antreman deneyimini yaşatıyoruz.

Sizler için belirlediğimiz 10 derslik zaman diliminde, kendinize uygun antrenman programını uzaktan eğitim modeli ile antrenör gözetiminde yapabilirsiniz. Programlarımız birebir/özel değerlendirildiği gibi dileyenler, maksimum 4 kişilik gruplar halinde de program alma imkanına sahiptirler.

Konuyla ilgili herhangi bir soru ve/veya destek gerektiğinde, anlık olarak geri bildirim sağlanmaktadır. Alacağınız bu 10 derslik program paketi, size özel olup aynı zamanda bilimsel temellere dayanmaktadır.

Bunların dışında ise, Whatsapp üzerinden düzenli destek ve iletişimle her daim takip-kontrol göz önünde bulundurulmaktadır. Uzaktan eğitim modeli:AP21, bütçeye uygun olması ayrıca zaman bakımından konfor oluşturması açısından da danışanlarımıza avantaj sağlamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu minvalde bir spor salonu olarak, sizler tarafından bize sıkça sorulan soruları cevaplamak için şu an karşınızdayız. 

Boks Nedir?

Yumrukların beden ile ahenkli, destekleyici ayak hareketleri, vuruşların estetik bir şekilde olması gerekmektedir. Bu sebeple belli bir tekniğe ve estetik algıya bağlı şekilde uygulanan bir spor branşıdır.

Belli teknikler üzerinden yapılan boks, dövüşme kabiliyetlerinin yanında savunmaya dair yetiler de kazandırmaktadır. Bu durum aynı zamanda kişinin daha özgüvenli olmasını sağlamaktadır. Ayırca beklenmeyen durumlara karşı kendini daha güvenli hissetmesini de sağlamaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

CrossFit Nedir?

Herkesin bildiği ve genel çoğunluğun ilgilendiği CrossFit, fitnessbodybuilding gibi diğer farklı seçeneklerden ayrı bir altyapıya sahiptir. Birincil amacı kas kütlesini geliştirmek yerine sağlık ve fiziksel becerileri geliştirmeyi kapsamaktadır. 

Bu yönden ele alındığında ise, kişilerin fiziksel durumu ile ilgili maksimum verimi almak için fitness antrenmanlarından daha komplike programları takip etmektedir. Dünya çapında büyük kitleye sahip olan bu yönteme başlamak için ise, özellikle bir şart gerekmemektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fonksiyonel Antrenman Nedir?

Kişinin kendi vücut ağırlığıyla ve çeşitli ağırlıkla da uygulanabilen ayrıca omurgayı korumaya özen göstererek yapılan kuvvet çalışmalarıdır.

Fonksiyonel antrenman aynı zamanda vücudun günlük hayatın akışı içerisinde belli bir hareket kabiliyeti oluşturmaya yardımcı olan, tüm vücut bölgelerinin istenilen şekilde çalışmasını sağlayacak kapsayıcı hareketleri ele alan ve farklı yöntemle hareketleri arka arkaya yaptıran değişken tempolu antrenman modelidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

AP21 Herkes İçin Uygun mu?

Uygundur, çünkü AP21 modeli, teknik becerilerin yanı sıra antrenmanları daha eğlenceli hale getirmektedir ve vücut gelişiminizde sizlere yardımcı olmaktadır. AP21 modeli, fiziksel anlamda güç kazandırırken aynı zamanda psikolojik ve zihinsel anlamda da rahatlatıcı özelliklere sahiptir.

Fizikselzihinsel ve psikolojik olarak enerjiyi dışarı çıkarmasıyla birlikte kas gelişimi ve yağ yakımının hızlanmasını da sağlamaktadır. 

AP21 kilo vermek, kasları parçalamak ve kondisyonu geliştirmek gibi amaçlara yönelik özellikleri olan bir modeldir. Bu sebeple çoğu kişiye özel olarak hitap etmektedir. 

Dersler Ne Kadar Sürüyor?

AP21‘de antrenman programları her derste yenilenen içeriği ile maksimum 45-50 dakika sürmektedir. İster birebir ister grup halinde alınan tüm derslerimiz esnek zaman dilimine uygundur. Karşılıklı olarak belirlenen saat ve günlerde randevu alınarak derslerimiz verilmektedir.

Bu soruların dışında merak ettiğiniz konular hakkında adempervan21 instagram hesabı üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz. #GüçEfor21 diyenlerle kalın. 🙂 

Paket Seçeneklerimiz

Uzaktan eğitim modeli: AP21 modelimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, pervanadem@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 🙂

Uzaktan eğitim AP-21 programları ile ilgili bir paket görseli
Uzaktan eğitim AP-21 programları ile ilgili bir paket görseli