âdempervan.com
Adem Pervan Kimdir?

Adem Pervan Kimdir?

Merhabalar, ben adempervan.com sayfasının kurucusu öğretmen ve antrenör Adem Pervan.

Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü ayrıca Pedagojik Formasyon mezunuyum

2011 yılında boks ile tanışma fırsatı yakaladım. Ayrıca hocam Serkan Tatar’ın küçük yaştan itibaren beni yetiştirmesi ve yönlendirmesiyle “Boks Antrenörlüğü” yapmaya başladım.

O zamandan itibaren geçen süre zarfında spora dair yenilikleri, bilimsel çalışmaları takip ederek ilgililerine aktarmaya çalışıyorum. NO:21 BOXING ST. adlı kendi spor salonumu üç sene işlettikten sonra özel bir eğitim kurumunda “Beden Eğitimi Öğretmeni” olarak kariyerimi aktif şekilde devam ettiriyorum.

Tutku ile yaptığım öğretmenlik ve antrenörlük için en iyisi olmaya değil, en iyisini yapmaya gayret ediyorum. Çünkü yaptığı işi en iyi şekilde yapanların zaten en iyisi olduğu düşüncesindeyim.

Alanımla ilgili olması açısından spora ayrıca sağlığa dair merak ettiklerimi, öğrendiklerimi de adempervan.com adresinden sizlerle paylaşmaya gayret ediyorum.

Bu gayretlerimden biriyse alanında ilk olma özelliği taşıyan Boks 101 adında bir kitap yayımlamak oldu. Hem adempervan.com sayfasını hem de Boks 101 kitabını okurken verimli ve keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle. 🙂